On i Quan

On

basquet futbol-sala Marxa Nòrdica padel running Tennis taula zumba
Bàsquet 3×3 (fase final) Futbol Sala (fase final) Marxa Nòrdica Pàdel
(fase final)
Running Tennis taula Zumba

basquet futbol-sala padel
Bàsquet 3×3 (fase lliga) Futbol Sala (fase lliga) Pàdel
(fase lliga)
Gran Via 2 Splau Cornellà
bowling
Bowling

barcelona

gimcana vòlei platja
Gimcana Vòlei platja

Quan


Consulta aquí la composició dels diferents grups.


Consulta aquí la composició dels diferents grups.


Futbol Sala

DateEventTime/ResultsVenue
HOSPITAL DE GRANOLLERS-HGG Team vs BENITO MENNI CASM-Antabús Granollers
PSMAR-fut01 vs FH SJD MARTORELL-fut01
PARC TAULÍ-fut01 vs H SANT JOAN DE DÉU-fut02
CIS COTXERES-fut01 vs MI TRES TORRES
PSMAR-fut02 vs CSI Futmonguers-fut01
H SANT JOAN DE DÉU-fut01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Los Zurdos
EUGIN-fut01 vs CSI Futmonguers-fut01
HOSPITAL DE GRANOLLERS-Los Zurdos vs EUGIN-fut01
PSMAR-fut02 vs H SANT JOAN DE DÉU-fut01
FH SJD MARTORELL-fut01 vs BENITO MENNI CASM-Antabús Granollers
PSMAR-fut01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-HGG Team
MI TRES TORRES vs H SANT JOAN DE DÉU-fut02
CIS COTXERES-fut01 vs PARC TAULÍ-fut01
FH SJD MARTORELL-fut01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-HGG Team
PSMAR-fut01 vs BENITO MENNI CASM-Antabús Granollers
MI TRES TORRES vs PARC TAULÍ-fut01
CIS COTXERES-fut01 vs H SANT JOAN DE DÉU-fut02
H SANT JOAN DE DÉU-fut01 vs CSI Futmonguers-fut01
CSI Futmonguers-fut01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Los Zurdos
EUGIN-fut01 vs PSMAR-fut02
PSMAR-fut02 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Los Zurdos
H SANT JOAN DE DÉU-fut01 vs EUGIN-fut01
Consulta aquí la composició dels diferents grups.


Consulta aquí la composició dels diferents grups.



Pàdel

DateEventTime/ResultsVenue
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/Arias vs FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/Navarro
HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/Aguilera vs x confirmar E6
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/
HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/Muñoz vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/Nebot
H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/ vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De Haro
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/Navarro
CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles vs x confirmar E6
HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/Aguilera vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/Arias
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/Nebot
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/ vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De Haro
H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/ vs HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/Muñoz
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro
H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/Beqaj vs PSMAR-pad03 Juviña/Bonet
MI TRES TORRES-pad01 Puig/Calvo vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/Caparros
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs PSMAR-pad07 Guijo/Picazo
CAPSBE-pad01 Gómez/Sánchez vs EUGIN-pad03 Garcia/Doménech
PARC TAULÍ-pad01 Serrano/García vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/Munzón
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs PSMAR-pad03 Juviña/Bonet
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/Caparros
MI TRES TORRES-pad01 Puig/Calvo vs H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/Beqaj
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs EUGIN-pad03 Garcia/Doménech
PSMAR-pad07 Guijo/Picazo vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/Munzón
PARC TAULÍ-pad01 Serrano/García vs CAPSBE-pad01 Gómez/Sánchez
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau
PSMAR-pad04 Garcia/Sadurní vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/
EUGIN-pad04 Fraile/Bofill vs CHV-pad02 Pérez/Camps
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez
H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/Vicario vs CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/Gil
H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/Coronas vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/Rovira
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/
PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau vs CHV-pad02 Pérez/Camps
EUGIN-pad04 Fraile/Bofill vs PSMAR-pad04 Garcia/Sadurní
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/Gil
CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/Rovira
H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/Coronas vs H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/Vicario
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez
PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/Leiva vs H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/Zaiño
PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/Fernández vs FETB-pad01 Torné/Riba
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/Gutiérrez vs PSMAR-pad01 Rodríguez/López
PSMAR-pad05 Picornell/Rodríguez vs CHV-pad01 Compte/Vilardell
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/Zaiño
IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez vs FETB-pad01 Torné/Riba
PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/Fernández vs PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/Leiva
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs PSMAR-pad01 Rodríguez/López
PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso vs CHV-pad01 Compte/Vilardell
PSMAR-pad05 Picornell/Rodríguez vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/Gutiérrez
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla
EUGIN-pad01 Fajardo/López vs H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/Barragan
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/Arco vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/González
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez
FETB-pad02 Solà/San José vs PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/Álvarez
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/Llagostera vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/Reus
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/Barragan
CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/González
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/Arco vs EUGIN-pad01 Fajardo/López
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/Álvarez
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/Reus
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/Llagostera vs FETB-pad02 Solà/San José
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra
H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/Salgado vs PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/Mora
PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/Míguez vs x confirmar L6
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies
EUGIN-pad02 Torres/Sánchez vs PSMAR-pad02 Garcia/López
MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/Zamorano vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/Medina
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/Mora
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra vs x confirmar L6
PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/Míguez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/Salgado
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs PSMAR-pad02 Garcia/López
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/Medina
MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/Zamorano vs EUGIN-pad02 Torres/Sánchez
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/Aguilera
CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles vs FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/Navarro
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/Arias vs x confirmar E6
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/ vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/Nebot
HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/Muñoz vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De Haro
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/Arias
CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles vs HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/Aguilera
FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/Navarro vs x confirmar E6
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/Muñoz
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/ vs H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/Nebot vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De Haro
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs x confirmar E6
CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/Arias
FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/Navarro vs HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/Aguilera
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De Haro
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/ vs HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/Muñoz
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/Nebot vs H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs MI TRES TORRES-pad01 Puig/Calvo
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro vs PSMAR-pad03 Juviña/Bonet
H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/Beqaj vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/Caparros
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs PARC TAULÍ-pad01 Serrano/García
PSMAR-pad07 Guijo/Picazo vs EUGIN-pad03 Garcia/Doménech
CAPSBE-pad01 Gómez/Sánchez vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/Munzón
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/Beqaj
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro vs MI TRES TORRES-pad01 Puig/Calvo
PSMAR-pad03 Juviña/Bonet vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/Caparros
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs CAPSBE-pad01 Gómez/Sánchez
PSMAR-pad07 Guijo/Picazo vs PARC TAULÍ-pad01 Serrano/García
EUGIN-pad03 Garcia/Doménech vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/Munzón
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/Caparros
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro vs H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/Beqaj
PSMAR-pad03 Juviña/Bonet vs MI TRES TORRES-pad01 Puig/Calvo
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/Munzón
PSMAR-pad07 Guijo/Picazo vs CAPSBE-pad01 Gómez/Sánchez
EUGIN-pad03 Garcia/Doménech vs PARC TAULÍ-pad01 Serrano/García
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs EUGIN-pad04 Fraile/Bofill
PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/
PSMAR-pad04 Garcia/Sadurní vs CHV-pad02 Pérez/Camps
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/Coronas
CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez vs CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/Gil
H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/Vicario vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/Rovira
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs PSMAR-pad04 Garcia/Sadurní
PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau vs EUGIN-pad04 Fraile/Bofill
MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/ vs CHV-pad02 Pérez/Camps
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/Vicario
CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/Coronas
CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/Gil vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/Rovira
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs CHV-pad02 Pérez/Camps
PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau vs PSMAR-pad04 Garcia/Sadurní
MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/ vs EUGIN-pad04 Fraile/Bofill
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/Rovira
CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/Vicario
CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/Gil vs H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/Coronas
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/Fernández
IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/Zaiño
PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/Leiva vs FETB-pad01 Torné/Riba
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs PSMAR-pad05 Picornell/Rodríguez
PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso vs PSMAR-pad01 Rodríguez/López
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/Gutiérrez vs CHV-pad01 Compte/Vilardell
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/Leiva
IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez vs PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/Fernández
H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/Zaiño vs FETB-pad01 Torné/Riba
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/Gutiérrez
PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso vs PSMAR-pad05 Picornell/Rodríguez
PSMAR-pad01 Rodríguez/López vs CHV-pad01 Compte/Vilardell
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs FETB-pad01 Torné/Riba
IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez vs PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/Leiva
H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/Zaiño vs PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/Fernández
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs CHV-pad01 Compte/Vilardell
PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/Gutiérrez
PSMAR-pad01 Rodríguez/López vs PSMAR-pad05 Picornell/Rodríguez
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/Arco
CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla vs H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/Barragan
EUGIN-pad01 Fajardo/López vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/González
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/Llagostera
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez vs PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/Álvarez
FETB-pad02 Solà/San José vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/Reus
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs EUGIN-pad01 Fajardo/López
CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/Arco
H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/Barragan vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/González
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs FETB-pad02 Solà/San José
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/Llagostera
PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/Álvarez vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/Reus
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/González
CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla vs EUGIN-pad01 Fajardo/López
H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/Barragan vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/Arco
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/Reus
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez vs FETB-pad02 Solà/San José
PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/Álvarez vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/Llagostera
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/Míguez
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra vs PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/Mora
H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/Salgado vs x confirmar L6
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/Zamorano
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies vs PSMAR-pad02 Garcia/López
EUGIN-pad02 Torres/Sánchez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/Medina
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/Salgado
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra vs PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/Míguez
PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/Mora vs x confirmar L6
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs EUGIN-pad02 Torres/Sánchez
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/Zamorano
PSMAR-pad02 Garcia/López vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/Medina
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs x confirmar L6
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra vs H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/Salgado
PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/Mora vs PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/Míguez
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/Medina
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies vs EUGIN-pad02 Torres/Sánchez
PSMAR-pad02 Garcia/López vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/Zamorano
Consulta la composició dels diferents grups: Nivell ANivell B



Tennis Taula

DateEventTime/ResultsVenue
HOSPITAL SANT RAFAEL Mahesh Tejnani vs CAP ROGER DE FLOR-ttA04 Joan Gil
CSI-ttA02-Guybrush Threepwood Gabriel Reus vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA01 Alba Cañas
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA01 Alba Cañas vs CAP ROGER DE FLOR-ttA04 Joan Gil
CSI-ttA02-Guybrush Threepwood Gabriel Reus vs HOSPITAL SANT RAFAEL Mahesh Tejnani
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA01 Alba Cañas vs HOSPITAL SANT RAFAEL Mahesh Tejnani
CSI-ttA02-Guybrush Threepwood Gabriel Reus vs CAP ROGER DE FLOR-ttA04 Joan Gil
HOSPITAL PLATÓ-ttA03 Antonio Pérez vs PS PERE VIRGILI-ttA01 Elisa Mora
MI TRES TORRES Josep Anton Giménez vs EBA VALLCARCA Miquel Cajal
CIS COTXERES-ttA01 Alejandro Mínguez vs FETB-ttA01 Albert Montaner
CSI-ttA01-NWG Miguel Ángel Cano vs HOSPITAL SANT RAFAEL Mateo Marqués
FH SJD MARTORELL-ttA02 Alfons Príncep vs EBA VALLCARCA Lluís Martínez
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA02 Jordi Freixa vs FETB-ttA02 Berta San José
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-ttA01 Emma Flores vs EAP SARDENYA Josep Pascual
PSMAR-ttA01 Sergi Pico vs CAP ROGER DE FLOR-ttA01 Jaume Cos
PARC TAULÍ-ttA02 Núria Soler vs EBA VALLCARCA Mario Beza
HOSPITAL PLATÓ-ttA02 Joan Pujol vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA03 José María Cordero
HOSPITAL PLATÓ-ttA03 Antonio Pérez vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA02 Jordi Freixa
MI TRES TORRES Josep Anton Giménez vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-ttA01 Emma Flores
CIS COTXERES-ttA01 Alejandro Mínguez vs PSMAR-ttA01 Sergi Pico
CSI-ttA01-NWG Miguel Ángel Cano vs PARC TAULÍ-ttA02 Núria Soler
FH SJD MARTORELL-ttA02 Alfons Príncep vs HOSPITAL PLATÓ-ttA02 Joan Pujol
PS PERE VIRGILI-ttA01 Elisa Mora vs FETB-ttA02 Berta San José
EBA VALLCARCA Miquel Cajal vs EAP SARDENYA Josep Pascual
FETB-ttA01 Albert Montaner vs CAP ROGER DE FLOR-ttA01 Jaume Cos
HOSPITAL SANT RAFAEL Mateo Marqués vs EBA VALLCARCA Mario Beza
EBA VALLCARCA Lluís Martínez vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA03 José María Cordero
HOSPITAL PLATÓ-ttA03 Antonio Pérez vs FETB-ttA02 Berta San José
MI TRES TORRES Josep Anton Giménez vs EAP SARDENYA Josep Pascual
CIS COTXERES-ttA01 Alejandro Mínguez vs CAP ROGER DE FLOR-ttA01 Jaume Cos
CSI-ttA01-NWG Miguel Ángel Cano vs EBA VALLCARCA Mario Beza
FH SJD MARTORELL-ttA02 Alfons Príncep vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA03 José María Cordero
PS PERE VIRGILI-ttA01 Elisa Mora vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA02 Jordi Freixa
EBA VALLCARCA Miquel Cajal vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-ttA01 Emma Flores
FETB-ttA01 Albert Montaner vs PSMAR-ttA01 Sergi Pico
HOSPITAL SANT RAFAEL Mateo Marqués vs PARC TAULÍ-ttA02 Núria Soler
EBA VALLCARCA Lluís Martínez vs HOSPITAL PLATÓ-ttA02 Joan Pujol
PS PERE VIRGILI-ttA02 Jordi Fernández vs CSI-ttA03 Àlex Gibert
CAP ROGER DE FLOR-ttA03 Silvia Zamora vs EBA VALLCARCA Marc Gironès
EBA VALLCARCA Andreu Gràcia vs FH SJD MARTORELL-ttA01 Marcel Gibert
IVI RMA-ttA01 Juan Guerra vs x confirmar
EBA VALLCARCA Lluís Gràcia vs EAP SARDENYA Maria Bañó
HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA02 Antonio Segado vs EBA VALLCARCA Alexis Tena
HOSPITAL PLATÓ-ttA01 Anna Martínez vs EBA VALLCARCA Ricardo Cañabate
HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA01 Júsep Rifà vs PARC TAULÍ-ttA03 Álex Barragán
PARC TAULÍ-ttA01 Marc Fradera vs EBA VALLCARCA Lluís Parra
CAP SARRIÀ Carlos Fernández vs CAP ROGER DE FLOR-ttA02 Pedro Ojea
PS PERE VIRGILI-ttA02 Jordi Fernández vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA02 Antonio Segado
CAP ROGER DE FLOR-ttA03 Silvia Zamora vs HOSPITAL PLATÓ-ttA01 Anna Martínez
EBA VALLCARCA Andreu Gràcia vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA01 Júsep Rifà
IVI RMA-ttA01 Juan Guerra vs PARC TAULÍ-ttA01 Marc Fradera
EBA VALLCARCA Lluís Gràcia vs CAP SARRIÀ Carlos Fernández
CSI-ttA03 Àlex Gibert vs EBA VALLCARCA Alexis Tena
EBA VALLCARCA Marc Gironès vs EBA VALLCARCA Ricardo Cañabate
FH SJD MARTORELL-ttA01 Marcel Gibert vs PARC TAULÍ-ttA03 Álex Barragán
x confirmar vs EBA VALLCARCA Lluís Parra
EAP SARDENYA Maria Bañó vs CAP ROGER DE FLOR-ttA02 Pedro Ojea
PS PERE VIRGILI-ttA02 Jordi Fernández vs EBA VALLCARCA Alexis Tena
CAP ROGER DE FLOR-ttA03 Silvia Zamora vs EBA VALLCARCA Ricardo Cañabate
EBA VALLCARCA Andreu Gràcia vs PARC TAULÍ-ttA03 Álex Barragán
IVI RMA-ttA01 Juan Guerra vs EBA VALLCARCA Lluís Parra
EBA VALLCARCA Lluís Gràcia vs CAP ROGER DE FLOR-ttA02 Pedro Ojea
CSI-ttA03 Àlex Gibert vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA02 Antonio Segado
EBA VALLCARCA Marc Gironès vs HOSPITAL PLATÓ-ttA01 Anna Martínez
FH SJD MARTORELL-ttA01 Marcel Gibert vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA01 Júsep Rifà
x confirmar vs PARC TAULÍ-ttA01 Marc Fradera
EAP SARDENYA Maria Bañó vs CAP SARRIÀ Carlos Fernández
Consulta aquí la composició dels diferents grups.


Vòlei platja

DateEventTime/ResultsVenue
CSI Argonautas-vol03 vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs EUGIN-vol01
PSMAR-vol01 vs CSI Los Hispan@s-vol01
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02
H SANT JOAN DE DÉU-vol01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit
PSMAR-vol03 vs CSI Torrassa power-vol02
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs PSMAR-vol02
BENITO MENNI CASM-vol02 vs PS PERE VIRGILI-vol02
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs CIS COTXERES-vol01
STEP BY STEP-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol01
PSMAR-vol03 vs PS PERE VIRGILI-vol01
CIS COTXERES-vol02 vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol02
EUGIN-vol01 vs CSI Argonautas-vol03
CSI Los Hispan@s-vol01 vs STEP BY STEP-vol01
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs PSMAR-vol01
HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit vs CIS COTXERES-vol02
CSI Torrassa power-vol02 vs H SANT JOAN DE DÉU-vol01
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs CSI Argonautas-vol03
PS PERE VIRGILI-vol02 vs PSMAR-vol02
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs PSMAR-vol01
BENITO MENNI CASM-vol01 vs CIS COTXERES-vol01
PSMAR-vol03 vs H SANT JOAN DE DÉU-vol01
PARC TAULÍ Clúster B-vol01 vs PS PERE VIRGILI-vol01
CSI Argonautas-vol03 vs BENITO MENNI CASM-vol02
EUGIN-vol01 vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01
PSMAR-vol01 vs STEP BY STEP-vol01
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs CSI Los Hispan@s-vol01
H SANT JOAN DE DÉU-vol01 vs CIS COTXERES-vol02
CSI Torrassa power-vol02 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit
BENITO MENNI CASM-vol02 vs PSMAR-vol02
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01 vs PS PERE VIRGILI-vol02
STEP BY STEP-vol01 vs CIS COTXERES-vol01
CSI Los Hispan@s-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol01
CIS COTXERES-vol02 vs PS PERE VIRGILI-vol01
HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs STEP BY STEP-vol01
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs CSI Los Hispan@s-vol01
CSI Torrassa power-vol02 vs CIS COTXERES-vol02
PSMAR-vol03 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit
EUGIN-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol02
H SANT JOAN DE DÉU-vol01 vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01
HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit vs PS PERE VIRGILI-vol01
PSMAR-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol01
CSI Los Hispan@s-vol01 vs CIS COTXERES-vol01
CSI Argonautas-vol03 vs PS PERE VIRGILI-vol02
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01 vs PSMAR-vol02
PSMAR-vol03 vs CIS COTXERES-vol02
CSI Torrassa power-vol02 vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs STEP BY STEP-vol01
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs BENITO MENNI CASM-vol01
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs BENITO MENNI CASM-vol02
EUGIN-vol01 vs PS PERE VIRGILI-vol02
H SANT JOAN DE DÉU-vol01 vs PS PERE VIRGILI-vol01
PSMAR-vol03 vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01
PSMAR-vol01 vs CIS COTXERES-vol01
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol01
CSI Argonautas-vol03 vs PSMAR-vol02
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs PS PERE VIRGILI-vol02
CSI Torrassa power-vol02 vs PS PERE VIRGILI-vol01
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs CIS COTXERES-vol01
EUGIN-vol01 vs PSMAR-vol02
Consulta aquí la composició dels diferents grups.



Calendari complet

DateEventTime/ResultsLeagueVenue
Bowling A J1BCNSbow
HOSPITAL DE GRANOLLERS-HGG Team vs BENITO MENNI CASM-Antabús GranollersBCNSfsa
PSMAR-fut01 vs FH SJD MARTORELL-fut01BCNSfsa
PARC TAULÍ-fut01 vs H SANT JOAN DE DÉU-fut02BCNSfsa
CIS COTXERES-fut01 vs MI TRES TORRESBCNSfsa
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/PlanellesBCNSpad
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/Arias vs FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/NavarroBCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/Aguilera vs x confirmar E6BCNSpad
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/BCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/Muñoz vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/NebotBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/ vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De HaroBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/NavarroBCNSpad
CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles vs x confirmar E6BCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/Aguilera vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/AriasBCNSpad
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/NebotBCNSpad
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/ vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De HaroBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/ vs HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/MuñozBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/GarroBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/Beqaj vs PSMAR-pad03 Juviña/BonetBCNSpad
MI TRES TORRES-pad01 Puig/Calvo vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/CaparrosBCNSpad
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs PSMAR-pad07 Guijo/PicazoBCNSpad
CAPSBE-pad01 Gómez/Sánchez vs EUGIN-pad03 Garcia/DoménechBCNSpad
PARC TAULÍ-pad01 Serrano/García vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/MunzónBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs PSMAR-pad03 Juviña/BonetBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/CaparrosBCNSpad
MI TRES TORRES-pad01 Puig/Calvo vs H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/BeqajBCNSpad
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs EUGIN-pad03 Garcia/DoménechBCNSpad
PSMAR-pad07 Guijo/Picazo vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/MunzónBCNSpad
PARC TAULÍ-pad01 Serrano/García vs CAPSBE-pad01 Gómez/SánchezBCNSpad
Bowling B J1BCNSbow
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs PSMAR-pad06 Hernández/NicolauBCNSpad
PSMAR-pad04 Garcia/Sadurní vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/BCNSpad
EUGIN-pad04 Fraile/Bofill vs CHV-pad02 Pérez/CampsBCNSpad
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs CIS COTXERES-pad01 Solís/MínguezBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/Vicario vs CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/GilBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/Coronas vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/RoviraBCNSpad
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/BCNSpad
PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau vs CHV-pad02 Pérez/CampsBCNSpad
EUGIN-pad04 Fraile/Bofill vs PSMAR-pad04 Garcia/SadurníBCNSpad
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/GilBCNSpad
CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/RoviraBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/Coronas vs H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/VicarioBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs IVI RMA-pad01 Ayesta/SuarezBCNSpad
PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/Leiva vs H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/ZaiñoBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/Fernández vs FETB-pad01 Torné/RibaBCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/MansoBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/Gutiérrez vs PSMAR-pad01 Rodríguez/LópezBCNSpad
PSMAR-pad05 Picornell/Rodríguez vs CHV-pad01 Compte/VilardellBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/ZaiñoBCNSpad
IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez vs FETB-pad01 Torné/RibaBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/Fernández vs PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/LeivaBCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs PSMAR-pad01 Rodríguez/LópezBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso vs CHV-pad01 Compte/VilardellBCNSpad
PSMAR-pad05 Picornell/Rodríguez vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/GutiérrezBCNSpad
Bowling C J1BCNSbow
PSMAR-fut02 vs CSI Futmonguers-fut01BCNSfsa
H SANT JOAN DE DÉU-fut01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Los ZurdosBCNSfsa
EUGIN-fut01 vs CSI Futmonguers-fut01BCNSfsa
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs CSI-pad03-Farmanoies Gracia/PueblaBCNSpad
EUGIN-pad01 Fajardo/López vs H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/BarraganBCNSpad
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/Arco vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/GonzálezBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/MartinezBCNSpad
FETB-pad02 Solà/San José vs PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/ÁlvarezBCNSpad
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/Llagostera vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/ReusBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-Los Zurdos vs EUGIN-fut01BCNSfsa
PSMAR-fut02 vs H SANT JOAN DE DÉU-fut01BCNSfsa
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/BarraganBCNSpad
CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/GonzálezBCNSpad
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/Arco vs EUGIN-pad01 Fajardo/LópezBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/ÁlvarezBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/ReusBCNSpad
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/Llagostera vs FETB-pad02 Solà/San JoséBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/EzquerraBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/Salgado vs PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/MoraBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/Míguez vs x confirmar L6BCNSpad
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/RubiesBCNSpad
EUGIN-pad02 Torres/Sánchez vs PSMAR-pad02 Garcia/LópezBCNSpad
MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/Zamorano vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/MedinaBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/MoraBCNSpad
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra vs x confirmar L6BCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/Míguez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/SalgadoBCNSpad
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs PSMAR-pad02 Garcia/LópezBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/MedinaBCNSpad
MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/Zamorano vs EUGIN-pad02 Torres/SánchezBCNSpad
Bowling D J1BCNSbow
Gimcana urbana ABCNSgim
Gimcana urbana BBCNSgim
Bowling A J2BCNSbow
FH SJD MARTORELL-fut01 vs BENITO MENNI CASM-Antabús GranollersBCNSfsa
PSMAR-fut01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-HGG TeamBCNSfsa
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/AguileraBCNSpad
CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles vs FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/NavarroBCNSpad
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/Arias vs x confirmar E6BCNSpad
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/BCNSpad
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/ vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/NebotBCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/Muñoz vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De HaroBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/AriasBCNSpad
CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles vs HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/AguileraBCNSpad
FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/Navarro vs x confirmar E6BCNSpad
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/MuñozBCNSpad
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/ vs H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/BCNSpad
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/Nebot vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De HaroBCNSpad
MI TRES TORRES vs H SANT JOAN DE DÉU-fut02BCNSfsa
CIS COTXERES-fut01 vs PARC TAULÍ-fut01BCNSfsa
PS PERE VIRGILI-pad08 Andrade/Tomás vs x confirmar E6BCNSpad
CSI-pad01-Con palas y a lo loco Rivodigo/Planelles vs HOSPITAL SANT RAFAEL-pad02 Olivella/AriasBCNSpad
FH SJD MARTORELL-pad01 Jimenez/Navarro vs HOSPITAL PLATÓ-pad01 Bosch/AguileraBCNSpad
PARC TAULÍ-pad03-Manteniment 2 Luna/Manrique vs H SANT JOAN DE DÉU-pad06 Massaguer/De HaroBCNSpad
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad02 Bosch/ vs HOSPITAL PLATÓ-pad02 Talavera/MuñozBCNSpad
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad03 Sánchez/Nebot vs H SANT JOAN DE DÉU-pad010 Durban/BCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs MI TRES TORRES-pad01 Puig/CalvoBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro vs PSMAR-pad03 Juviña/BonetBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/Beqaj vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/CaparrosBCNSpad
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs PARC TAULÍ-pad01 Serrano/GarcíaBCNSpad
PSMAR-pad07 Guijo/Picazo vs EUGIN-pad03 Garcia/DoménechBCNSpad
CAPSBE-pad01 Gómez/Sánchez vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/MunzónBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/BeqajBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro vs MI TRES TORRES-pad01 Puig/CalvoBCNSpad
PSMAR-pad03 Juviña/Bonet vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/CaparrosBCNSpad
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs CAPSBE-pad01 Gómez/SánchezBCNSpad
PSMAR-pad07 Guijo/Picazo vs PARC TAULÍ-pad01 Serrano/GarcíaBCNSpad
EUGIN-pad03 Garcia/Doménech vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/MunzónBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad07 Moreno/Inzitari vs FH SJD MARTORELL-pad02 Reyes/CaparrosBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad05 UCI HGG Esquirol/Garro vs H SANT JOAN DE DÉU-pad02 Mira/BeqajBCNSpad
PSMAR-pad03 Juviña/Bonet vs MI TRES TORRES-pad01 Puig/CalvoBCNSpad
BENITO MENNI CASM-pad01 Benítez/García vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad02 Nieto/MunzónBCNSpad
PSMAR-pad07 Guijo/Picazo vs CAPSBE-pad01 Gómez/SánchezBCNSpad
EUGIN-pad03 Garcia/Doménech vs PARC TAULÍ-pad01 Serrano/GarcíaBCNSpad
Bowling E J1BCNSbow
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs EUGIN-pad04 Fraile/BofillBCNSpad
PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/BCNSpad
PSMAR-pad04 Garcia/Sadurní vs CHV-pad02 Pérez/CampsBCNSpad
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/CoronasBCNSpad
CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez vs CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/GilBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/Vicario vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/RoviraBCNSpad
PSMAR-bas01 vs H SANT JOAN DE DÉU-bas01BCNSbas
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs PSMAR-pad04 Garcia/SadurníBCNSpad
PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau vs EUGIN-pad04 Fraile/BofillBCNSpad
MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/ vs CHV-pad02 Pérez/CampsBCNSpad
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/VicarioBCNSpad
CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/CoronasBCNSpad
CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/Gil vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/RoviraBCNSpad
MI TRES TORRES vs EUGIN-bas01BCNSbas
H SANT JOAN DE DÉU-bas01 vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-bas01BCNSbas
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad01 Montserrat/Fusté vs CHV-pad02 Pérez/CampsBCNSpad
PSMAR-pad06 Hernández/Nicolau vs PSMAR-pad04 Garcia/SadurníBCNSpad
MÚTUA INTERCOMARCAL-pad01 Gonzalez/ vs EUGIN-pad04 Fraile/BofillBCNSpad
CAP SARRIÀ Arrufat/Segura vs MI TRES TORRES-pad02 Torres/RoviraBCNSpad
CIS COTXERES-pad01 Solís/Mínguez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad05 Palazón/VicarioBCNSpad
CAP ROGER DE FLOR-pad01 Ojea/Gil vs H SANT JOAN DE DÉU-pad07 Capdevila/CoronasBCNSpad
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-bas01 vs EUGIN-bas01BCNSbas
MI TRES TORRES vs PSMAR-bas01BCNSbas
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/FernándezBCNSpad
IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/ZaiñoBCNSpad
PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/Leiva vs FETB-pad01 Torné/RibaBCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs PSMAR-pad05 Picornell/RodríguezBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso vs PSMAR-pad01 Rodríguez/LópezBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/Gutiérrez vs CHV-pad01 Compte/VilardellBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/LeivaBCNSpad
IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez vs PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/FernándezBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/Zaiño vs FETB-pad01 Torné/RibaBCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/GutiérrezBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso vs PSMAR-pad05 Picornell/RodríguezBCNSpad
PSMAR-pad01 Rodríguez/López vs CHV-pad01 Compte/VilardellBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad11 Elias/Alférez vs FETB-pad01 Torné/RibaBCNSpad
IVI RMA-pad01 Ayesta/Suarez vs PARC TAULÍ-pad02-Manteniment Vives/LeivaBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad03 Conchillo/Zaiño vs PS PERE VIRGILI-pad06 Cuadrado/FernándezBCNSpad
HOSPITAL PLATÓ-pad03 Nieto/Ballesté vs CHV-pad01 Compte/VilardellBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad03 Bayona/Manso vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad04 FPHAG X3 Navinés/GutiérrezBCNSpad
PSMAR-pad01 Rodríguez/López vs PSMAR-pad05 Picornell/RodríguezBCNSpad
Bowling F J1BCNSbow
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/ArcoBCNSpad
CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla vs H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/BarraganBCNSpad
EUGIN-pad01 Fajardo/López vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/GonzálezBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/LlagosteraBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez vs PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/ÁlvarezBCNSpad
FETB-pad02 Solà/San José vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/ReusBCNSpad
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs EUGIN-pad01 Fajardo/LópezBCNSpad
CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/ArcoBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/Barragan vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/GonzálezBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs FETB-pad02 Solà/San JoséBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/LlagosteraBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/Álvarez vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/ReusBCNSpad
MI TRES TORRES-pad03 Garcia/Garcia vs H SANT JOAN DE DÉU-pad12 Bobillo/GonzálezBCNSpad
CSI-pad03-Farmanoies Gracia/Puebla vs EUGIN-pad01 Fajardo/LópezBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad08 Duero/Barragan vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-pad01 Fernández/ArcoBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad04 Borreguero/Saldaña vs CSI-pad02-La Bella y la Bestia Jiménez/ReusBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad03 Los Virados Codina/Martinez vs FETB-pad02 Solà/San JoséBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad05 Sánchez/Álvarez vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-pad02 Castrillo/LlagosteraBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/MíguezBCNSpad
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra vs PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/MoraBCNSpad
H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/Salgado vs x confirmar L6BCNSpad
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/ZamoranoBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies vs PSMAR-pad02 Garcia/LópezBCNSpad
EUGIN-pad02 Torres/Sánchez vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/MedinaBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/SalgadoBCNSpad
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra vs PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/MíguezBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/Mora vs x confirmar L6BCNSpad
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs EUGIN-pad02 Torres/SánchezBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/ZamoranoBCNSpad
PSMAR-pad02 Garcia/López vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/MedinaBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad04 Bayona/Ferrer vs x confirmar L6BCNSpad
HOSPITAL SANT RAFAEL-pad01 Dali/Ezquerra vs H SANT JOAN DE DÉU-pad09 Pizarro/SalgadoBCNSpad
PS PERE VIRGILI-pad01 Romero/Mora vs PS PERE VIRGILI-pad02 Parcerissa/MíguezBCNSpad
CSI-pad04-Torrasencs Navarro/Balcells vs H SANT JOAN DE DÉU-pad01 Corbera/MedinaBCNSpad
HOSPITAL DE GRANOLLERS-pad01-KK Pla/Rubies vs EUGIN-pad02 Torres/SánchezBCNSpad
PSMAR-pad02 Garcia/López vs MÚTUA INTERCOMARCAL-pad02 Reche/ZamoranoBCNSpad
FH SJD MARTORELL-fut01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-HGG TeamBCNSfsa
PSMAR-fut01 vs BENITO MENNI CASM-Antabús GranollersBCNSfsa
MI TRES TORRES vs PARC TAULÍ-fut01BCNSfsa
CIS COTXERES-fut01 vs H SANT JOAN DE DÉU-fut02BCNSfsa
Bowling B J2BCNSbow
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-bas01 vs MI TRES TORRESBCNSbas
H SANT JOAN DE DÉU-bas01 vs EUGIN-bas01BCNSbas
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-bas01 vs PSMAR-bas01BCNSbas
PSMAR-bas01 vs EUGIN-bas01BCNSbas
MI TRES TORRES vs H SANT JOAN DE DÉU-bas01BCNSbas
Bowling C J2BCNSbow
H SANT JOAN DE DÉU-fut01 vs CSI Futmonguers-fut01BCNSfsa
CSI Futmonguers-fut01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Los ZurdosBCNSfsa
EUGIN-fut01 vs PSMAR-fut02BCNSfsa
PSMAR-fut02 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-Los ZurdosBCNSfsa
H SANT JOAN DE DÉU-fut01 vs EUGIN-fut01BCNSfsa
Bowling D J2BCNSbow
CSI Argonautas-vol03 vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs EUGIN-vol01BCNSvol
PSMAR-vol01 vs CSI Los Hispan@s-vol01BCNSvol
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol01 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-StarfitBCNSvol
PSMAR-vol03 vs CSI Torrassa power-vol02BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs PSMAR-vol02BCNSvol
BENITO MENNI CASM-vol02 vs PS PERE VIRGILI-vol02BCNSvol
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs CIS COTXERES-vol01BCNSvol
STEP BY STEP-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol01BCNSvol
PSMAR-vol03 vs PS PERE VIRGILI-vol01BCNSvol
CIS COTXERES-vol02 vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01BCNSvol
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol02BCNSvol
EUGIN-vol01 vs CSI Argonautas-vol03BCNSvol
CSI Los Hispan@s-vol01 vs STEP BY STEP-vol01BCNSvol
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs PSMAR-vol01BCNSvol
HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit vs CIS COTXERES-vol02BCNSvol
CSI Torrassa power-vol02 vs H SANT JOAN DE DÉU-vol01BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs CSI Argonautas-vol03BCNSvol
PS PERE VIRGILI-vol02 vs PSMAR-vol02BCNSvol
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs PSMAR-vol01BCNSvol
BENITO MENNI CASM-vol01 vs CIS COTXERES-vol01BCNSvol
PSMAR-vol03 vs H SANT JOAN DE DÉU-vol01BCNSvol
PARC TAULÍ Clúster B-vol01 vs PS PERE VIRGILI-vol01BCNSvol
CSI Argonautas-vol03 vs BENITO MENNI CASM-vol02BCNSvol
EUGIN-vol01 vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01BCNSvol
PSMAR-vol01 vs STEP BY STEP-vol01BCNSvol
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs CSI Los Hispan@s-vol01BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol01 vs CIS COTXERES-vol02BCNSvol
CSI Torrassa power-vol02 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-StarfitBCNSvol
BENITO MENNI CASM-vol02 vs PSMAR-vol02BCNSvol
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01 vs PS PERE VIRGILI-vol02BCNSvol
STEP BY STEP-vol01 vs CIS COTXERES-vol01BCNSvol
CSI Los Hispan@s-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol01BCNSvol
CIS COTXERES-vol02 vs PS PERE VIRGILI-vol01BCNSvol
HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01BCNSvol
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs STEP BY STEP-vol01BCNSvol
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs CSI Los Hispan@s-vol01BCNSvol
CSI Torrassa power-vol02 vs CIS COTXERES-vol02BCNSvol
PSMAR-vol03 vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-StarfitBCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01BCNSvol
EUGIN-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol02BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol01 vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01BCNSvol
HOSPITAL DE GRANOLLERS-Starfit vs PS PERE VIRGILI-vol01BCNSvol
PSMAR-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol01BCNSvol
CSI Los Hispan@s-vol01 vs CIS COTXERES-vol01BCNSvol
CSI Argonautas-vol03 vs PS PERE VIRGILI-vol02BCNSvol
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-vol01 vs PSMAR-vol02BCNSvol
PSMAR-vol03 vs CIS COTXERES-vol02BCNSvol
CSI Torrassa power-vol02 vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01BCNSvol
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs STEP BY STEP-vol01BCNSvol
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs BENITO MENNI CASM-vol01BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs BENITO MENNI CASM-vol02BCNSvol
EUGIN-vol01 vs PS PERE VIRGILI-vol02BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol01 vs PS PERE VIRGILI-vol01BCNSvol
PSMAR-vol03 vs PARC TAULÍ Clúster B-vol01BCNSvol
PSMAR-vol01 vs CIS COTXERES-vol01BCNSvol
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-vol01 vs BENITO MENNI CASM-vol01BCNSvol
CSI Argonautas-vol03 vs PSMAR-vol02BCNSvol
H SANT JOAN DE DÉU-vol02 vs PS PERE VIRGILI-vol02BCNSvol
CSI Torrassa power-vol02 vs PS PERE VIRGILI-vol01BCNSvol
PARC TAULÍ Buscant la bola-vol02 vs CIS COTXERES-vol01BCNSvol
EUGIN-vol01 vs PSMAR-vol02BCNSvol
Bowling E J2BCNSbow
Bowling F J2BCNSbow
Running - acreditació/nBCNScur
Running - inici/oBCNScur
HOSPITAL SANT RAFAEL Mahesh Tejnani vs CAP ROGER DE FLOR-ttA04 Joan GilBCNStt
CSI-ttA02-Guybrush Threepwood Gabriel Reus vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA01 Alba CañasBCNStt
Marxa Nòrdica - acreditació/nBCNSmno
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA01 Alba Cañas vs CAP ROGER DE FLOR-ttA04 Joan GilBCNStt
CSI-ttA02-Guybrush Threepwood Gabriel Reus vs HOSPITAL SANT RAFAEL Mahesh TejnaniBCNStt
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA01 Alba Cañas vs HOSPITAL SANT RAFAEL Mahesh TejnaniBCNStt
CSI-ttA02-Guybrush Threepwood Gabriel Reus vs CAP ROGER DE FLOR-ttA04 Joan GilBCNStt
HOSPITAL PLATÓ-ttA03 Antonio Pérez vs PS PERE VIRGILI-ttA01 Elisa MoraBCNStt
MI TRES TORRES Josep Anton Giménez vs EBA VALLCARCA Miquel CajalBCNStt
CIS COTXERES-ttA01 Alejandro Mínguez vs FETB-ttA01 Albert MontanerBCNStt
CSI-ttA01-NWG Miguel Ángel Cano vs HOSPITAL SANT RAFAEL Mateo MarquésBCNStt
FH SJD MARTORELL-ttA02 Alfons Príncep vs EBA VALLCARCA Lluís MartínezBCNStt
Marxa Nòrdica - estiraments/calentamientoBCNSmno
FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA02 Jordi Freixa vs FETB-ttA02 Berta San JoséBCNStt
BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-ttA01 Emma Flores vs EAP SARDENYA Josep PascualBCNStt
PSMAR-ttA01 Sergi Pico vs CAP ROGER DE FLOR-ttA01 Jaume CosBCNStt
PARC TAULÍ-ttA02 Núria Soler vs EBA VALLCARCA Mario BezaBCNStt
HOSPITAL PLATÓ-ttA02 Joan Pujol vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA03 José María CorderoBCNStt
HOSPITAL PLATÓ-ttA03 Antonio Pérez vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA02 Jordi FreixaBCNStt
MI TRES TORRES Josep Anton Giménez vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-ttA01 Emma FloresBCNStt
CIS COTXERES-ttA01 Alejandro Mínguez vs PSMAR-ttA01 Sergi PicoBCNStt
CSI-ttA01-NWG Miguel Ángel Cano vs PARC TAULÍ-ttA02 Núria SolerBCNStt
FH SJD MARTORELL-ttA02 Alfons Príncep vs HOSPITAL PLATÓ-ttA02 Joan PujolBCNStt
PS PERE VIRGILI-ttA01 Elisa Mora vs FETB-ttA02 Berta San JoséBCNStt
EBA VALLCARCA Miquel Cajal vs EAP SARDENYA Josep PascualBCNStt
FETB-ttA01 Albert Montaner vs CAP ROGER DE FLOR-ttA01 Jaume CosBCNStt
HOSPITAL SANT RAFAEL Mateo Marqués vs EBA VALLCARCA Mario BezaBCNStt
EBA VALLCARCA Lluís Martínez vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA03 José María CorderoBCNStt
Marxa Nòrdica - inici/oBCNSmno
HOSPITAL PLATÓ-ttA03 Antonio Pérez vs FETB-ttA02 Berta San JoséBCNStt
MI TRES TORRES Josep Anton Giménez vs EAP SARDENYA Josep PascualBCNStt
CIS COTXERES-ttA01 Alejandro Mínguez vs CAP ROGER DE FLOR-ttA01 Jaume CosBCNStt
CSI-ttA01-NWG Miguel Ángel Cano vs EBA VALLCARCA Mario BezaBCNStt
FH SJD MARTORELL-ttA02 Alfons Príncep vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA03 José María CorderoBCNStt
Zumba - acreditació/nBCNSzum
PS PERE VIRGILI-ttA01 Elisa Mora vs FUNDACIÓ PASQUAL MARAGALL-ttA02 Jordi FreixaBCNStt
EBA VALLCARCA Miquel Cajal vs BADALONA SERVEIS ASSISTENCIALS-ttA01 Emma FloresBCNStt
FETB-ttA01 Albert Montaner vs PSMAR-ttA01 Sergi PicoBCNStt
HOSPITAL SANT RAFAEL Mateo Marqués vs PARC TAULÍ-ttA02 Núria SolerBCNStt
EBA VALLCARCA Lluís Martínez vs HOSPITAL PLATÓ-ttA02 Joan PujolBCNStt
PS PERE VIRGILI-ttA02 Jordi Fernández vs CSI-ttA03 Àlex GibertBCNStt
CAP ROGER DE FLOR-ttA03 Silvia Zamora vs EBA VALLCARCA Marc GironèsBCNStt
EBA VALLCARCA Andreu Gràcia vs FH SJD MARTORELL-ttA01 Marcel GibertBCNStt
IVI RMA-ttA01 Juan Guerra vs x confirmarBCNStt
EBA VALLCARCA Lluís Gràcia vs EAP SARDENYA Maria BañóBCNStt
HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA02 Antonio Segado vs EBA VALLCARCA Alexis TenaBCNStt
HOSPITAL PLATÓ-ttA01 Anna Martínez vs EBA VALLCARCA Ricardo CañabateBCNStt
HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA01 Júsep Rifà vs PARC TAULÍ-ttA03 Álex BarragánBCNStt
PARC TAULÍ-ttA01 Marc Fradera vs EBA VALLCARCA Lluís ParraBCNStt
CAP SARRIÀ Carlos Fernández vs CAP ROGER DE FLOR-ttA02 Pedro OjeaBCNStt
Zumba - inici/oBCNSzum
PS PERE VIRGILI-ttA02 Jordi Fernández vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA02 Antonio SegadoBCNStt
CAP ROGER DE FLOR-ttA03 Silvia Zamora vs HOSPITAL PLATÓ-ttA01 Anna MartínezBCNStt
EBA VALLCARCA Andreu Gràcia vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA01 Júsep RifàBCNStt
IVI RMA-ttA01 Juan Guerra vs PARC TAULÍ-ttA01 Marc FraderaBCNStt
EBA VALLCARCA Lluís Gràcia vs CAP SARRIÀ Carlos FernándezBCNStt
CSI-ttA03 Àlex Gibert vs EBA VALLCARCA Alexis TenaBCNStt
EBA VALLCARCA Marc Gironès vs EBA VALLCARCA Ricardo CañabateBCNStt
FH SJD MARTORELL-ttA01 Marcel Gibert vs PARC TAULÍ-ttA03 Álex BarragánBCNStt
x confirmar vs EBA VALLCARCA Lluís ParraBCNStt
EAP SARDENYA Maria Bañó vs CAP ROGER DE FLOR-ttA02 Pedro OjeaBCNStt
PS PERE VIRGILI-ttA02 Jordi Fernández vs EBA VALLCARCA Alexis TenaBCNStt
CAP ROGER DE FLOR-ttA03 Silvia Zamora vs EBA VALLCARCA Ricardo CañabateBCNStt
EBA VALLCARCA Andreu Gràcia vs PARC TAULÍ-ttA03 Álex BarragánBCNStt
IVI RMA-ttA01 Juan Guerra vs EBA VALLCARCA Lluís ParraBCNStt
EBA VALLCARCA Lluís Gràcia vs CAP ROGER DE FLOR-ttA02 Pedro OjeaBCNStt
CSI-ttA03 Àlex Gibert vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA02 Antonio SegadoBCNStt
EBA VALLCARCA Marc Gironès vs HOSPITAL PLATÓ-ttA01 Anna MartínezBCNStt
FH SJD MARTORELL-ttA01 Marcel Gibert vs HOSPITAL DE GRANOLLERS-ttA01 Júsep RifàBCNStt
x confirmar vs PARC TAULÍ-ttA01 Marc FraderaBCNStt
EAP SARDENYA Maria Bañó vs CAP SARRIÀ Carlos FernándezBCNStt